4 Kalėdinių džemperių temos šeimai

Kalėdiniai džemperiai ne tik pradžiugins visą šeimą, bet ir suteiks dar daugiau jaukumo laukiant kalėdų.

KALĖDOS

Siemka

11/10/20224 min read

Jauki ir žaisminga kalėdinė apranga beldžiasi į Lietuvių širdis. Išpopuliarėjusios vakarų pasaulyje, skinasi kelią ir į mūsų namus. Šventiniu laikotarpiu norime vis labiau džiaugtis kalėdine dvasia, todėl kalėdiniai džemperiai puikiai geba kurti kalėdinę emociją. Kalėdiniais megztiniais skleisti kalėdinę dvasią galite ne tik namuose, tačiau ir darbe ar svečiuose, taip ir kitus užkrėsite kalėdine nuotaika. Kalėdos yra šeimos ir jaukumo šventė, todėl dažnai norime įprasminti ją bendryste. Puiki galimybė yra tai padaryti organizuojant kasmetines kalėdines fotosesijas, kuriuose visa šeima pasipuošia vienodais kalėdiniais drabužiais. Siūlau peržiūrėti kokius Kalėdinius komplektus galite pritaikyti savo šeimos Kalėdoms.

www.siemka.lt kalėdinėje kolekcijoje galima išskirti aprangų kompektus:

Kalėdų šeima:

Puikiai atspindinti šeimos vienybę, praėjusių metų top 1 pasirinkimas kalėdinėms fotosesijoms. Kalėdų šeimos kategorijoje galite rinktis iš pagrindinių kalėdų spalvų - raudonos ir žalios. Kalėdinių megztinių galimi užrašai: KALĖDŲ TĖTIS, KALĖDŲ MAMA, KALĖDŲ NYKŠTUKAS, KALĖDŲ SENELIS, KALĖDŲ MOČIUTĖ. Puikiai galite derinti tarpusavyje tiek visi pasirinkę vieną spalvą, tiek priskiriant pvz Tėčiui ir Seneliui žalią spalvą, o Mamai, Močiutei ir Vaikams raudonas džemperių spalvas.

Kalėdinis džemperis tėčiui
Kalėdinis džemperis tėčiui
Kalėdiniai džemperiai mamai
Kalėdiniai džemperiai mamai
Juoda/Balta Kalėdos:

Kas sakė, kad per kalėdas būtina rengtis vien raudonai ar žaliai? Juk Kalėdos tai sniegas, o sniegas, tai balta, todėl šioje kategorijoje dominuoja balti bei juodi drabužiai su įvairiais motyvais, nuo miško peizažų iki Kalėdų asocijasijų. O kas siejasi su kalėdom? Tai nykštukai, karštas vynas, židinys, pledas, imbieriniai sausainiai ir daug kitų smagių dalykų. O jei visgi nerasi sau tinkamo Juodo/Balto džemperio, parašyk ir aš Tau jį sukursiu!

Žvėreliai:

Kokios gi Kalėdos be gyvūnų, tad galite pasipuošti žvėrelių tematika. Be proto mieli ir jaukūs džemperiai su žiemiškų žvėrelių printais puikiai tiks tiek poroms, tiek draugams, tiek tėvams, tiek vaikams. Visiems. Galima rinktis iš Elniuko, Triušiuko ir Zuikutės. Kategorijos vyraujančios spalvos žalia, raudona, juoda, tad tikrai kiekvienas išsirinks.

Kalėdų asmenybė:

Pabandyk išsirinkti Tau ir Tavo šeimai labiausiai tinkantį pagal asmanybę džemperį, patikėk nustebsi. Gal Tavo vyras grinčas, kuris sako, kad jam kalėdos nepatinka, nors širdyje tik ir laukia Kalėdų ryto, o Tu esi pati didžiausia Kalėdų mama, nes Tau kalėdos yra pati svarbiausia šventė, o Tavo vaikai yra Nykštukai ar Elniukai, kurie džiaugiasi vaikystės teikiamais malonumais? Juk mes visi tokie skirtingi, todėl apsidairyk pilnoje kalėdinėje kolekcijoje, ten tikrai rasi kuo papuošti savo šeimą per gražiausias metų šventes. Juk svarbiausia šiluma ir jaukumas.

Tikrai rasite sau artimą variantą tarp tokio plataus ir vis didėjančio asortimento savo šeimai, na o jei turite savo idėjų, visada laukiu Jūsų laiškų socialiniuose tinkluose, www.siemka.lt ir el. paštu siemka.shop@gmail.com, kartu galime įgyvendinti visus Jūsų kalėdinių džemperių norus.